Slávka Halčáková

"FoodCycler odporúčam každému, komu záleží na lepšej budúcnosti a chce prispieť k ochrane nášho životného prostredia."

Slávka Halčáková

Skúsenosti našich zákazníkov

5/5
"Dvom osobám v jednej domácnosti sa nám zmiešaný odpadkový kôš plnil pomerne dlho, a keď ešte recyklujeme papier, plasty a sklo, tak o to dlhšie. Hľadala som spôsob, ako môžeme nevyužité zvyšky potravín "vyhodiť" tak, aby nestihli začať zapáchať a aby sa dali prípadne inač využiť. Nemáme možnosť nosiť ich niekomu pre zvieratá alebo na kompost, preto nás Foodcycler hneď po predstavení veľmi oslovil. Využívame ho už 2 mesiace a spracovanými zvyškami chodím pridávať živiny do neďalekého lesa 🙂 Sme spokojní."
Vierka, Bratislava - Karlova Ves
5/5
"Dlho som hľadala riešenie na svoj domáci odpad, ktoré by bolo praktické a zlikvidovalo úplne všetko, lebo iba čiastkové riešenie kompostovaním sa mi nezdalo dostatočné. Takto dokážem spracovať všetok mokrý odpad a tým pádom už nepotrebujem žiadny kôš na zmesný odpad. Teraz mám čistú hygienickú domácnosť bez vínnych mušiek a baktérií. Neviem si už život bez FoodCyclera predstaviť. "
Mirka, Levice
5/5
"FoodCycler pre nás rieši doteraz neriešiteľnú otázku, čo s organickým odpadom v domácnosti, keď nebývam v rodinnom dome? Boli sme prekvapení ako málo ostalo z odpadu, ktorý sme s FoodCyclerom spracovali. Príjemným benefitom je pre nás aj úplná redukcia pachu a hygiena v domácnosti, keďže máme dve deti. "
Adela, Trenčín
5/5
"Mali sme možnosť testovať u nás v agentúre FoodCycler a veľmi rýchlo si naň zvykli všetci kolegovia. Či už zvyšky od kávy, ovocia alebo čaju alebo aj zvyšky z obeda, so všetkým si tento prístroj poradil. Konečne sme sa zbavili vlhkého odpadu v koši. "
Pracovný tím Kremsa Digital
5/5
"Chcem prispieť k znižovaniu odpadu a najlepšie je začať sám u seba. Doma máme kompostér, ale žiaľ nie všetko sa do neho dá dávať. Preto nás oslovilo riešenie FoodCycler, ktoré nemá žiadne obmedzenia a môžme v ňom spracovať úplne všetko. Vzniknutý substrát primiešavame do záhradky a teší nás, že si ním ešte môžme aj pohnojiť."
Zuzana, Bratislava - Rusovce
5/5
"Foodcycler som mala možnosť vyskúšať si doma na približne 2 týždne. Už som s ním mala skúsenosti z práce, tak som sa veľmi potešila, že ho vyskúšam aj doma. Foodcycler vnímam ako ideálne riešenie pre ľudí, ktorí žijú aktívnym životom, majú veľa povinností a koníčkov, ale zároveň je pre nich dôležitý pojem udržateľnosť a ekologickejšie alternatívy, a teda hľadajú možnosť, ako šetrnejšie k prírode spracovat hlavne odpad z kuchyne. Na sídlisku, kde bývam, sa starám o komunitné kompostovanie a môžem povedať, že Foodcycler má oproti takémuto druhu kompostovania jednu veľkú výhodu. Foodcycler spracuje aj živočíšny odpad z jedla a celkovo aj varené zbytky jedla, ak vám náhodou nejaké ostanú. S fungovaním Food Cyclera, ako aj s výsledným substrátom som bola spokojná, určite ho odporúčam.:-) "
Veronika, Bratislava - Lamač
5/5
"Do Foodcyclera hádžem 99% môjho kuchynského odpadu, či už šupky z varenia, ohryzok z jablka, alebo nezjedené okraje z pizze. Postupne napĺňam jeho kapacitu, niekedy je to aj v priebehu dňa, inokedy zbieram odpad 2-3 dni. Zapínam ho najmä na noc. Ráno si potom nájdem hotový substrát, ktorému sa poteším. Tento si ho zbieram do štýlového uzatvárateľného vedra, ktoré som si na tento účel prikúpila a keď sa naplní, odnesiem substrát do prírody, alebo ho ponúknem kamoške na pohnojenie záhradky."
Lenka Végh, majiteľka www.ekodoma.sk

Foodcycler doma u jednej z našich nadšených zákazníčok – Soničky Makranskej, majiteľky bistra Simply Vegan.:- )

Získajte FoodCycler ešte dnes